П`ятниця, 17.05.2024, 13:39
Громадська організація "Сокіл"

Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
...
Форма входу
Календар
«  Вересень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Актуальні новини
ПРЕС-ЦЕНТР
Статистика


Счетчик тИЦ и PR на serank.ru


Погода
Головна » 2010 » Вересень » 18 » Використання псевдонімів (ніків) з метою захисту
Використання псевдонімів (ніків) з метою захисту
21:15
В Інтернеті люди часто використовують псевдоніми (ніки), щоб зберегти свою справжню особу в секреті. Спілкування з використанням псевдоніма є безпечним: з вами не можна зв'язатися, якщо ви не надасте особисту контактну інформацію. Однак анонімність іноді спонукає людей вести себе невідповідно і використовувати невідповідну мову. Групи спілкування часто створюються навколо постійних користувачів.

Паролі мають бути секретними
Для участі в онлайновому спілкуванні користувачам часто потрібно створювати особистий профіль. Це опис користувача, зокрема ідентифікатор або нік у спілкуванні. Профілі зазвичай захищені паролями для запобігання використання особистих даних іншими людьми. Завжди тримайте свої паролі в секреті.

Особиста конфіденційність: що ви маєте говорити про себе, а що — ні?Спілкування в онлайні дає змогу дітям говорити з іншими дітьми, знайти собі друзів та обмінюватися з ними інформацією, зокрема розповідати про себе. Особисту інформацію, що дозволяє ідентифікувати дитину, та контактну інформацію (повне ім'я, поштова адреса, номер телефону) не можна розкривати в онлайні. Для забезпечення вашої конфіденційності необхідно розуміти, в який спосіб може бути використана інформація, яку ви надаєте. Врахуйте також, що особу можна ідентифікувати, пов'язавши різні дані, які ви надаєте (наприклад, назву школи, спортивного клубу, місцевості, в якій ви мешкаєте, тощо). Інформація про фінансовий благоустрій сім’ї може призвести до небезпеки. Необхідно мати на увазі, що не завжди ті, хто представляються дітьми, в реальному житті є неповнолітніми.

Будьте обережні, повідомляючи свою контактну або іншу особисту інформацію. Будь-які фотографії, які ви відправляєте, або особиста інформація, яку ви розкриваєте незнайомій людині, може стати доступною будь-кому в Інтернеті. Онлайнові щоденники можна відкрити для публіки у придатній для читання формі на багато років. Коли текст або фотографію опубліковано в Інтернеті, ви втратите над ними контроль. Вони можуть бути легко скопійовані в багато різних місць, і повне їх видалення може виявитися неможливим. З фотографії можна змоделювати зображення непристойного характеру, розповсюдити в мережі або шантажувати.

Джерело: http://gurt.org.ua

Автор: Артур Кочарян

Переглядів: 692 | Додав: gosokil | Теги: приватність, БЕЗПЕКА, онлайн, онлайн спілкування, Інтернет | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібна "коменданська година" для молоді?
Всього відповідей: 65
місцеві вибори
Яку партію ви підтримаєте на місцевих виборах?
Всього відповідей: 93
Друзі сайту
Я з ГУРТом Звенигородка - моє рідне місто
Книга маразмів України - відвертий аналіз законодавства Освітній портал Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків
Наша кнопка

Щоб розмістити нашу кнопку на своєму сайті скопіюйте код нижче:

Інформ-агенства
Провiнцiя - Iнформацiйно-аналiтичне видання. Громадсько-політичне видання
Провінція
НГО "Сокіл" © 2024